Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
Váše půjčovna obytných vozů
Zpět do kategorie: Podmínky

Všeobecné podmínky

Minimální věk 22 let a dva roky praxe. Řidičský průkaz skupiny B. Předložení dvou dokladů totožnosti (občanský průkaz, nebo pas a řidičský průkaz). Nájemce je osobou fyzickou, u firem je smluvně vždy vázán řidič jako osoba fyzická. Vůz smí nájemce řídit pouze sám, použije-li k řízení druhého odpovídá nájemce za způsobené škody. Minimální doba pronájmu je 5 dnů, červenec - srpen 7 (kratší doba dohodou). Ve voze je zákaz kouření. Zákaz domácích mazlíčků. Zákaz veškerých úprav (polepování, šroubování, vrtání apod.)

Převzetí a vrácení vozidla

Vůz se předává čistý, s plnou nádrží pohonných hmot, stejně tak se i vrací. Plyn a vodu nájemce před vrácením nedoplňuje. Odpadní nádrž z WC je nájemce povinen před vrácením vozu vyprázdnit, v opačném případě účtujeme 1000 kč za vyprázdnění. Převzetí a předání vozu zabere cca 30 min a je třeba s tímto počítat.  Vůz je vybaven hasicím přístrojem a lékárničkou, při použití je nájemce následně povinen zakoupit novou lékárničku či hasicí přístroj. Vozidlo se předává od 9.00 hodin prvního dne půjčení a vrací se do 16.00 hodin posledního dne půjčení, pokud není s pronajímatelem dohodnuto jinak.

Platební podmínky

Po rezervaci nájemce obdrží e-mailem (a po uhrazení i poštou) zálohový daňový doklad. Aby rezervace byla platná požadujeme po nájemci zaplatit 30% zálohu Doplatek nájemného se platí nejpozději v den převzetí vozu. Nájemce v den převzetí také skládá vratnou zálohu 25 000 kč na pokrytí možných škod jím způsobených + 1500,- servisní odměnu  (Jedná se o odměnu pro pronajímatele za přípravu OV bez ohledu na dobu nájmu (vyčištění, umytí, plná nádrž vody, 2 plné PB láhve, čistá prostěradla, kontrola tlaku v pneumatikách, dolití kapalin do ostřikovačů, kontrola dalších kapalin, chemikálie do WC, školení a poučení před převzetím, kontrola brzd a motorové části, administrativa).

Sankce

Za ztrátu technického průkazu či karty od pojištění účtujeme pokutu 5 000 kč. Za ztrátu klíčů do zapalování účtujeme pokutu 6 000 kč. Při neuklizeném interiéru účtujeme poplatek 1 500 kč. Při extrémním znečištěním a to i u exteriéru vozu (bláto, písek, barvy, oleje atd...) účtujeme pokutu 5 000 kč.

Storno podmínky

60 a více dní před zapůjčením 20%, 30 dnů-50%, 15 dnů - 80% , v den začátku pronájmu 100% z celkové ceny pronájmu. Manipulační storno poplatek 1500 Kč se účtuje vždy. Při předčasném ukončení pronájmu se nájemné nevrací.

Pojištění

Vozy jsou havarijně pojištěny se spoluúčastí 10% min. však 15000Kč.  Při poškození nebo ztrátě něčeho v interiéru se havarijní pojištění neuplatňuje. Stejně tak při vniknutí, kde bude škoda třetí osobou. V těchto případech bude škoda odečtena z vratné kauce.

Havárie a poruchy

Nájemce je povinen ihned ohlásit jakoukoliv škodu telefonicky přímo pronajímateli. Při každé nehodě či vniknutí pachatelem vždy volat policii a chtít doklad. Vždy mít iniciály na druhého poškozeného.

Náhled smlouvy o pronájmu obytného automobilu

Náhled smlouvy o pronájmu motocyklu

Veškeré zde uvedené informace jsou základní, podrobné informace budou upřesněny při převzetí a podpisu smlouvy.

pujcovna motocyklu brno, pronájem motocyklu, BMW R1200GS půjčovna, pronajem motocyklu brno, pronájem motocyklu brno, půjčovny motocyklů brno, obytné auto, obytná auta, půjčovna motocyklů, půjčovna moto, pujcovna motorek, moto půjčovna, obytný automobil, půjčovna obytných automobilů, půjčovna obytných aut, obytna auta, pujcovna obytnych aut, obytná auta půjčovna, pronájem obytných automobilů, pujcovna bmw, půjčovna bmw, pujcovna motocyklu, obytné automobily půjčovna, půjčovny karavanů, půjčovna karavanů brno, pronájem obytných vozů, obytný karavan, pronájem karavanů, obytné karavany, obytné auta, obytne auta, obytne vozy, obytné vozy, půjčovna obytných vozů, obytné automobily, pujcovna karavanu, pronájem obytných aut, obytne karavany, obytné vozy půjčovna, pujcovna obytnych vozu, půjčovna karavanů, obytný vůz, karavany půjčovna, pujcovna motorek brno, půjčení karavanu, půjčovna motocyklů brno, půjčovna motorek brno, motopůjčovna brno, půjčovna obytných aut brno, obytná auta pronájem,